KOMBİ KALORİFER TESİSATI

Bir telefonla ücretsiz olarak evinize gelen satış temsilcisi arkadaşımızla birlikte, evinizin ihtiyacı olan tüm ısıtma ile alakalı keşfiniz yapılır, ardından istediğiniz ödeme şekline uygun fiyat teklifinizi anında yanınızda hazırlanır. Olumlu bulmanız durumunda satış sözleşmemiz yapılır. Devamında hemen işe başlanarak işiniz en kısa sürede, en hızlı biçimde yapılır ve teslim edilir.

Kalorifer tesisatındaki en önemli etken ısı kaybını minumum seviyede tutmaktır. Bundan dolayı olabildiğince borular düz ilerlemeli boru uzunlukları kısa tutulmalı gereksiz dönüşlerden kaçınılmalıdır.

İkinci bir etkende radyatör seçiminin doğru yapılmasıdır. Kalorifer tesisatı yapılmadan önce Bu konuda uzman kişilerden danışmanlık alınmalı ve evin ısı kaybı iyi hesaplanması gerekmedir. Kullanılması gereken radyatör miktarı iyi  analiz edilmelidir. Gereksiz radyatör kullanımı daha fazla fatura gelmesine sebep olmaktadır. Yeterli miktarda radyatör kullanılmadığı takdirde ise evimiz ısınmayacaktır.

Son etken ise Kombinin yerinin doğru seçilmesidir. Kombinin yeri mutfak ve Banyoya yakın olmalıdır. Uzak olması durumunda su sarfiyatı daha fazla olacaktır. Sıcak suyun ulaşması için kombi daha çok çalışacak ve gaz tüketimide daha fazla olacaktır.

BİZE ULAŞIN

24 yıllık tecrübe ve alanında uzman ekibimizden yardım almak için bize ulaşın.